Time & Style ēdition

 

Time & Style ēdition zaprojektowany dla Boffi | DePadova przedstawia współczesną ewolucję tradycyjnego japońskiego rzemiosła drzewnego.

Od ponad dwóch dekad japońska marka Time & Style dokłada wszelkich starań, aby promować wieloletnie tradycje kraju i umiejętności związane ze stolarstwem.

W lasach Hokkaido, najbardziej wysuniętej na północ wyspy Japonii, mroźne zimy spowalniają wzrost drzew, co pozwala na produkcję wysokiej jakości, gęstego drewna i rozwój technik obróbki drewna

T&S odwołuje się do uświęconych tradycją zwyczajów praktykowanych przez stolarzy i rzemieślników zajmujący się budową japońskich sanktuariów i świątyń.

To właśnie dziedzictwo jest głównym źródłem inspiracji dla marki, która tworzy kolekcję nowoczesnych mebli nacechowanych autentycznością i głębokiego uznanie dla przeszłości i fachu w rękach człowieka.

The Sensitive Light Chair

Time & Style odwołuje się do uświęconych tradycją zwyczajów praktykowanych przez stolarzy i rzemieślników zajmujący się budową japońskich sanktuariów i świątyń.

To właśnie dziedzictwo jest głównym źródłem inspiracji dla marki, która tworzy kolekcję nowoczesnych mebli nacechowanych autentycznością i głębokiego uznanie dla przeszłości i fachu w rękach człowieka.

Temple Table 

 

Kolekcja obejmuje niskie stoły i krzesła z litego drewna oraz oprawy świetlne z tradycyjnego japońskiego papieru washi.

Współczesne, japońskie meble, które harmonijnie łączą się z wyrafinowanymi produktami Boffi | DePadowa.

Sunset Chair

Imperial Family Tables

Proces projektowania rozpoczyna się przede wszystkim od określenia cech materiał. Time & Style ēdition koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości, trwałych projektów, które cytują język klasycznego japońskiego wzornictwa i podkreśla wyczuwalne w dotyku właściwości litego drewna.

Bombori Lamp 

Włoska i japońska kultura projektowania zawsze okazywały głęboki szacunek dla odwiecznego rękodzieła, dzieląc wizję, którą mają zapewnić niezrównaną jakość produktów dzięki konsekwentnemu wysiłkowi i głębokiemu zaangażowaniu rzemieślników.

Komorebi

Odkryj rzemiosło Time & Style  ēdition

https://fb.watch/lXFnidPy1P/