FREDERICIA

Fredericia Furniture słynie ze współpracy ze starannie dobranym gronem międzynarodowych projektantów, cenionych na świecie za wyjątkowy poziom integralności ich projektów, a także ze zdolności do identyfikowania i udanych kooperacji z nowymi talentami świata designu.

Meble Fredericia Furniture są wybitne nie tylko ze względu na ich walory estetyczne, ale też dzięki ich funkcjonalności, doborowi materiałów i dbałości o szczegóły.

To marka zrodzona z dumy z duńskich tradycji rzemieślniczych, perfekcji i piękna.

FREDERICIA
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.