VAN ROSSUM

Miłość do drewna, bliskość natury i wykwintny kunszt, to clue działalności marki Van Rossum. Każdy mebel wykonywany jest ręcznie w siedzibie w Bergharen w Holandii, już od ponad 40 lat. Szacunek do długowieczności dębu a także jakość drewna połączona z doskonałością rzemieślników sprawiają, że wszystkie projekty powstają z idei „once in a lifetime”. Szczególna znajomość francuskiego dębu, w tym jego zamkniętej struktury i garbników, połączona z pasją do piękna wyrażona jest w niepowtarzalnym charakterze każdego mebla marki Van Rossum.

VAN ROSSUM
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.