Oświetlenie

Oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia wnętrz. Wpływa na to, jak odbieramy przestrzeń, jak się w niej czujemy. Pozwala też kreować otoczenie, w którym żyjemy.

Świadomi tego, jaką wartość światło odgrywa w naszym życiu wyselekcjonowaliśmy oprawy do rożnych zastosowań: lampy wiszące, plafony i kinkiety, lampy stojące, lampy stołowe, lampy zewnętrzne. Skupiliśmy się na markach czerpiących z tradycji ale nie stroniących od innowacyjnych rozwiązać. Prezentujemy przekrój designerskich lamp od najlepszych światowych producentów oświetlenia.

Oświetlenie

Oświetlenie buduję atmosferę, zapewnia odpowiedni nastrój, daje swoim użytkownikom możliwość kreowania otoczenia, w którym żyją.

Kształt światła tworzy przestrzeń, definiuje jej charakter. 

Świadomi wartości, jaką światło odgrywa w naszym otoczeniu przygotowaliśmy propozycje lamp do rożnych zastosowań. Znajdują się wśród nich: lampy wiszące, plafony i kinkiety, lampy stojące, lampy stołowe, lampy zewnętrzne. 

 

Różne style, kolory, wielkości i formy wybranego przez nas oświetlenia pozwolą na dobór oprawy odpowiedniej do każdego wnętrza i każdej aranżacji.

W naszej ofercie znajdują się lampy czołowych światowych producentów luksusowego oświetlenia: Flos, Vibia, DEPadova, Marset, Buster & Punch, 101 Copenhagen, Gubi, Lambert& Fils, Menu, Pholc, Studio Davidpompa, TossB, Brokis, Bomma, Wastberg ..

 

To w ich fabrykach architekci, projektanci wnętrz, projektanci oświetlenia artyści i inżynierowie korzystając z różnorodnych materiałów, źródeł światła, elektroniki, systemów inteligentnego sterowania i łączności, z szacunkiem do tradycji i z uwzględnieniem współczesnych nawyków kulturowych, projektują lampy, które nie tylko tworzą narracje, wzbudzają emocje, ale też dzięki swojej innowacyjności wpływają na jakość przestrzeni i poprawę środowiska.

W naszych showroomach w Gdańsku i Bydgoszczy możecie znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb i gustu.