ADL

W 2004 roku projektant Massimo Luca wpadł na pomysł projektu ADL, mającego na celu stworzenie zaawansowanych technologicznie produktów, które są jednocześnie elementami architektury wnętrz.

Jego doświadczenie w dziedzinie designu, w połączeniu z myśleniem skierowanym w przyszłość, wyznaczyło kierunek firmy. ADL koncentruje się na tworzeniu drzwi, które nie są tylko elementem wyposażenia, ale uzupełniają pomieszczenie, stając się jego częścią.

Możliwość połączenia jakości techniczno-estetycznej i wysokiej technologii jest wynikiem inteligentnej wrażliwości Massimo Luca, która wraz z własnym doświadczeniem zawodowym w świecie projektowania wnętrz pozwoliła mu wkrótce przekroczyć granice, czyniąc produkty ADL unikatowe i innowacyjne.

Systemy ADL stają się nie tylko obiektami wnętrz, ale także „przejściami w przyszłość” w dzisiejszych przestrzeniach mieszkalnych. Portal, który nie dzieli przestrzeni, ale tworzy między nimi synergię, kreując w ten sposób to, co Ludwig Mies Van der Rohe nazwał „płynnymi przestrzeniami”.

Od 2023 roku ADL wprowadza do swojej oferty systemy drzwi łazienkowych, które wzbogacają użytkowe przestrzenie swoją niezawodną funkcjonalnością jak i estetyką.

ADL
Sopot Boffi | Depadova

Al. Niepodległości 696/02
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Boffi | Depadova to multibrand dedykowany tej bezkompromisowej,  luksusowej marce i jej filozofii opartej emocjach, dotykowych wrażeniach i podkreślaniu swojej tożsamości. Tu nasze serce bije najmocniej ..

Iconic to również przestrzeń wypełniona klasykami designu od Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti czy współczesnymi projektami Piero Lissoni, Patricii Urquioli, Vincenta van Duysena …  znajdziecie je ofercie Living Divani, Cassiny, Tacchini, Fredericia Furniture, Fritz Hansen, Carl Hansen i wielu innych ..

Zapraszamy do obcowania z naszymi lifestylowymi wnętrzami wypełnionymi najlepszym designem, sztuką, inspirującym, wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem.

Sopot Vipp

Al. Niepodległości 696/01
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Vipp to monobrand poświęcony duńskiej marce Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Multidyscyplinarna marka, której założyciel, Holger Nielsen, w 1939r projektuje kultowy kosz na śmieci, rozpoczynając tym samym przygodę z szeroko pojętym wzornictwem opartym na opatentowanej przez markę stali nierdzewnej.

W 2009 kosz-ikona, zostaje przyjęty do stałej kolekcji architektury i wzornictwa Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)

Dziś Vipp to filozofia  ..hotele, kuchnie oraz kompletna kolekcja mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Zapraszamy do sopockiej przestrzeni Vippa , zaaranżowanej w formie duńskiego apartamentu, w którego sercu rozkwita gotowa do użytkowania kuchnia, wyposażona w ceramikę producenta , dostępną w showroomie „od ręki”.