FRITZ HANSEN

Założona w Kopenhadze w 1872r firma Fritz Hansen to jedna z najbardziej znanych na całym świecie duńskich marek wnętrzarskich. We współpracy z wizjonerskimi projektantami, takimi jak Arne Jacobsen, Poul Kjærholm i Hans J. Wegner, Fritz Hansen ukształtował duńską tradycję projektowania. Marka słynie z tworzenie ikonicznych, ponadczasowych mebli, które sprawiają, że przestrzeń staje się piękna. Wiara w nordycką prostotę przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz współpraca z największymi współczesnymi projektantami jest wyznacznikiem cechującym markę nie tylko 150 lat temu ale i współcześnie.

FRITZ HANSEN
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.