BOFFI | DEPADOVA SOHO

De Padova, uznawana za pierwszą markę, która stworzyła wyjątkowo spójny miraż z połączenia włoskiego dobrego smaku ze skandynawskim stylem projektowania, wybrała tętniące życiem serce Nowego Jorku – SoHo, by zaprezentować swój monobrandowy salon

Włoski architekt i projektant Piero Lissoni, we współpracy z zespołem projektowym Boffi|Depadova, przeniósł atmosferę nowojorskiej dzielnicy SoHo do wnętrza showroomu, projektując go na wzór apartamentu, w którym połączono współczesne i bardziej tradycyjne elementy w naturalnych kolorach… jasne podłogi, ceglane ściany, stare filary i odsłonięte rury – wszystkie pomalowane na biało – tworzą jasne tło i przestronną atmosferę , spójną z filozofią marki i miejscem w którym się znajduje.

„Elegancki styl Boffi|DePadova odzwierciedla rozwój nordyckiego designu w luksusowych rezydencjach w Nowym Jorku” – stwierdzono w oświadczeniu marki.

Showroom zajmuje powierzchnię blisko 800 metrów kwadratowych i mieści się na dwóch kondygnacjach zabytkowego budynku z wysokimi sufitami i dużymi oknami, usytuowanym przy Greene Street w dynamicznej dzielnicy Soho.

Flagowy showroom Boffi |De Padova SoHo to doświadczenie, w którym nowoczesne włoskie wzornictwo  Boffi, De Padova, przeplata się się z tradycją japońską w kolekcji Time & Style ēdition , modułowymi i wszechstronnymi systemami ADLi MA/U Studio , które integrują się ze sobą, tworząc kompleksową propozycję stylu życia z niezwykle spójną koncepcją projektową. Usytuowany w jednej z najważniejszych dzielnic Nowego Jorku, ucieleśnia styl Made in Italy luksusowych rezydencji i służy jako miejsce spotkań entuzjastów designu z całego świata.

Szeroka  oferta Boffi | DePadova wpisuje się w charakterystyczną filozofię marki polegającą na tworzeniu harmonijnej relacji pomiędzy funkcjonalnością a nowoczesnym podejściem do designu. Celem jest zaprezentowanie kompleksowego projektu autentycznego domu, koncepcji stylu życia obejmującej szczegółową wizję wyrafinowanego wystroju wnętrza, widocznego w wielu kreatywnych przestrzeniach grupy na całym świecie.