DEPADOVA

To dzięki Fernando i Maddalenie De Padova wzornictwo z Europy Północnej zadebiutowało we Włoszech rozpoczynając rewolucję i wywierając trwały wpływ na tamtejszy design.

Marka która od początku swojego istnienia gromadzi w portfolio projekty najznakomitszych światowych designerów to piękno, bezpretensjonalność, szlachetność materiałów, a wszystko to głęboko osadzone w tradycji i jakości włoskiego rzemiosła. To design, który mimo upływu lat wciąż jest aktualny.

DEPADOVA
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.