TIME & STYLE

Marka rozpoczyna swą działalność w Niemczech w 1985 roku, ale oficjalne powstanie Time & Style to 1990 r, gdzie Ryutaro Yoshida decyduje się na założenie firmy w Berlinie. Po siedmiu latach, zmienia zdanie i w 1992r, postanawia wrócić do Japonii i tam tworzyć pod powstała marką, Time & Style. Siedmioletnie doświadczenie w zupełnie innej kulturze dało założycielowi neutralną perspektywę do ponownego rozważenia prawdziwej wartości Japonii, kraju z którego pochodzi. Łącząc nowoczesny styl życia z tradycyjną estetyką Japonii jako główną wartością, marka dąży do wszechstronnej jakości, która ma być wykorzystywana przez pokolenia, uniwersalności, na którą nie mają wpływu zmieniające się czasy, otwartości na wtapianie się w nasze codzienne życie tradycyjnej sztuki Bonsai oraz funkcjonalności. W 2019r wizja Boffi | DePadova i japońskie poczucie piękna Time & Style rozpoczęły kolaborację, by w połączeniu estetyki włosko-japońskiej zaproponować świeżą, wyrafinowaną przestrzeń życiową w postaci kolekcji Time & Style Edition. Jest to pierwsze partnerstwo jednej z najbardziej rozpoznawalnych włoskich marek wyposażenia wnętrz na świecie z japońską marką wyposażenia wnętrz w celu dystrybucji japońskich produktów na całym świecie.

TIME & STYLE
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Gdańsk

ul. J. Lelewela 6/5
80-001 Gdańsk
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.