TIME & STYLE

Kolekcja Time & Style ēdition zadebiutowała w roku 2020, a zrodziła się ze współpracy Boffi | DePadova i Time & Style. Ta najwyższej jakości oferta idzie więc w ślady De Padova, MA/U Studio i ADL. Kolejna marka uzupełnia wyrafinowany i jedyny w swoim rodzaju projekt zainicjowany przez grupę w 2015 roku.

„Nie dążymy do posiadania kolekcji marek. Zamiast tego chcemy stworzyć kompozycję uzupełniających się produktów, które integrują się ze sobą, aby zapewnić pełne, życiowe doświadczenie”- wyjaśnia dyrektor generalny Boffi | DePadova Roberto Gavazzi, opisując główny cel przedsięwzięcia.

Krzesła, fotele, stoły i niskie stoliki o minimalistycznym designie oraz lampy z papieru ryżowego. Design ukazuje tysiącletnią tradycję produkcji rzemieślników, którzy pracują z drewnem z lasów Hokkaido.
Założona przez Ryutaro Yoshidę marka Time & Style od trzech dekad chroni i promuje umiejętności produkcyjne i tradycje związane z japońskim stolarstwem. Podobnie jak włoska firma zachowała swoje know-how w zakresie każdego produktu.
Filozofia Time & Style ēdition doskonale odzwierciedla koncepcję wystroju wnętrz opracowaną przez Boffi | DePadova w całej jej historii. Przez lata style włoski i japoński wykazywały tendencję do skupiania się na szczegółach. W ten sposób zapewniają niezrównaną jakość i wyrażają zaangażowanie w tworzenie doskonale skonstruowanych obiektów. Wyśmienita i ponadczasowa estetyka mebli Time & Style ēdition stanowi hołd dla tych cech. Spełnia wymagania współczesnego życia, nie tracąc z oczu swojego pochodzenia.

TIME & STYLE
Marki
Sopot Boffi | Depadova

Al. Niepodległości 696/02
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Boffi | Depadova to multibrand dedykowany tej bezkompromisowej,  luksusowej marce i jej filozofii opartej emocjach, dotykowych wrażeniach i podkreślaniu swojej tożsamości. Tu nasze serce bije najmocniej ..

Iconic to również przestrzeń wypełniona klasykami designu od Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti czy współczesnymi projektami Piero Lissoni, Patricii Urquioli, Vincenta van Duysena …  znajdziecie je ofercie Living Divani, Cassiny, Tacchini, Fredericia Furniture, Fritz Hansen, Carl Hansen i wielu innych ..

Zapraszamy do obcowania z naszymi lifestylowymi wnętrzami wypełnionymi najlepszym designem, sztuką, inspirującym, wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem.

Sopot Vipp

Al. Niepodległości 696/01
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Vipp to monobrand poświęcony duńskiej marce Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Multidyscyplinarna marka, której założyciel, Holger Nielsen, w 1939r projektuje kultowy kosz na śmieci, rozpoczynając tym samym przygodę z szeroko pojętym wzornictwem opartym na opatentowanej przez markę stali nierdzewnej.

W 2009 kosz-ikona, zostaje przyjęty do stałej kolekcji architektury i wzornictwa Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)

Dziś Vipp to filozofia  ..hotele, kuchnie oraz kompletna kolekcja mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Zapraszamy do sopockiej przestrzeni Vippa , zaaranżowanej w formie duńskiego apartamentu, w którego sercu rozkwita gotowa do użytkowania kuchnia, wyposażona w ceramikę producenta , dostępną w showroomie „od ręki”.