TIME & STYLE

Kolekcja Time & Style ēdition zadebiutowała w roku 2020, a zrodziła się ze współpracy Boffi | DePadova i Time & Style. Ta najwyższej jakości oferta idzie więc w ślady De Padova, MA/U Studio i ADL. Kolejna marka uzupełnia wyrafinowany i jedyny w swoim rodzaju projekt zainicjowany przez grupę w 2015 roku.

„Nie dążymy do posiadania kolekcji marek. Zamiast tego chcemy stworzyć kompozycję uzupełniających się produktów, które integrują się ze sobą, aby zapewnić pełne, życiowe doświadczenie”- wyjaśnia dyrektor generalny Boffi | DePadova Roberto Gavazzi, opisując główny cel przedsięwzięcia.

Krzesła, fotele, stoły i niskie stoliki o minimalistycznym designie oraz lampy z papieru ryżowego. Design ukazuje tysiącletnią tradycję produkcji rzemieślników, którzy pracują z drewnem z lasów Hokkaido.
Założona przez Ryutaro Yoshidę marka Time & Style od trzech dekad chroni i promuje umiejętności produkcyjne i tradycje związane z japońskim stolarstwem. Podobnie jak włoska firma zachowała swoje know-how w zakresie każdego produktu.
Filozofia Time & Style ēdition doskonale odzwierciedla koncepcję wystroju wnętrz opracowaną przez Boffi | DePadova w całej jej historii. Przez lata style włoski i japoński wykazywały tendencję do skupiania się na szczegółach. W ten sposób zapewniają niezrównaną jakość i wyrażają zaangażowanie w tworzenie doskonale skonstruowanych obiektów. Wyśmienita i ponadczasowa estetyka mebli Time & Style ēdition stanowi hołd dla tych cech. Spełnia wymagania współczesnego życia, nie tracąc z oczu swojego pochodzenia.

TIME & STYLE
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.