FLOS

Flos z łaciny „kwiat” zrodził się z genialnego pomysłu na opracowywanie koncepcji opraw oświetleniowych zaczynając od pomysłu na znajdująca się w nich żarówkę.

Kluczową role w rozwoju marki odegrała filozofia opierająca się na poglądzie, że współczesne przedmioty mogą być formą ekspresji w nieskończonej ilości interpretacji stylistycznych.

W projektach marki widać też silną relację między oświetleniem i biżuterią. Oba elementy ozdabiają ludzki świat.

Oferta marki to kultowe projekty ikonicznych postaci świata designu i dzieła młodych twórców, które z pewnością przejdą do kanonu wzornictwa.

FLOS
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.