Marki

W naszej ofercie znajdują się pozycje, które są lub zaraz staną się ikonami wzornictwa.

Wybieramy dobrze zaprojektowane, przemyślane produkty, których autentyczność, wysmakowana prostota i miękkie linie sprawiają, że nie da się obok nich przejść obojętnie.

O ich świetności świadczą też nazwiska stojących za nimi designerów: Piero Lissoni, GamFratesi, Vincent Van Duysen, Børge Mogensen, Patricia Urquiola, Piet Bon, Norm Architects, Vico Magistretti ..

Selekcja produktów z naszej oferty została zaplanowana tak, żeby umożliwiała stworzenie kompletnej przestrzeni. Wzbogaciliśmy ją też o sztukę, dzięki której wnętrze zyskuje tożsamość.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.