BOFFI

W sercu podejścia Boffi do projektowania i produkcji znajduje się słowo,
które ma więcej niż jedno znaczenie.
Becoming może być koncepcją filozoficzną, oznaczającą „stan stawania się” – postępujący, oparty na próbach i błędach proces zmian, porażek i sukcesów.

Historia marki Boffi zaczyna się w 1934 roku kiedy stolarz Piero Boffi
zakłada firmę produkującą meble kuchenne.
Od tego czasu wiele się zmieniło: konwencje społeczne, styl życia i wrażliwość estetyczna. Jednak przez ponad 80 lat produkty Boffi są synonimem innowacji i designu, wyznaczając standardy dla całego świata. To prawdziwy minimalizm we włoskim wydaniu. Prestiż i wiarygodność marki nabierają jeszcze większego znaczenia kiedy w 1990 roku dyrektorem kreatywnym zostaje główny projektant Piero Lissoni. Parę lat później Boffi łączy swoje siły z marką DePadova, aby stworzyć w pełni zintegrowaną platformę projektową: od kuchni i łazienek, po łóżka, meble tapicerowane, akcesoria i systemy przechowywania. Głównym celem tejże współpracy jest wspieranie włoskiego know-how na świecie.

Boffi | Depadova Group to relacja oparta na emocjach, spójny concept, który niezmiennie podkreśla swoją tożsamość jednocześnie wyprzedzając swoje czasy, …jak wszystko co nosi nazwe Boffi i Lissoni …

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.