BOFFI

Historia marki Boffi zaczyna się w 1934 roku kiedy stolarz Piero Boffi zakłada firmę produkującą meble kuchenne.
Od tego czasu wiele się zmieniło: konwencje społeczne, styl życia i wrażliwość estetyczna. Jednak przez ponad 80 lat produkty Boffi są synonimem innowacji i designu, wyznaczając standardy dla całego świata. To prawdziwy minimalizm we włoskim wydaniu. Prestiż i wiarygodność marki nabierają jeszcze większego znaczenia kiedy w 1990 roku dyrektorem kreatywnym zostaje główny projektant Piero Lissoni. Parę lat później Boffi łączy swoje siły z marką DePadova, aby stworzyć w pełni zintegrowaną platformę projektową: od kuchni i łazienek, po łóżka, meble tapicerowane, akcesoria i systemy przechowywania. Głównym celem tejże współpracy jest wspieranie włoskiego know-how na świecie.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Sopot

Al. Niepodległości 696
(biurowiec N696, Ekolan)
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.