BOFFI

W sercu podejścia Boffi do projektowania i produkcji znajduje się słowo,
które ma więcej niż jedno znaczenie.
Becoming może być koncepcją filozoficzną, oznaczającą „stan stawania się” – postępujący, oparty na próbach i błędach proces zmian, porażek i sukcesów.

Historia marki Boffi zaczyna się w 1934 roku kiedy stolarz Piero Boffi
zakłada firmę produkującą meble kuchenne.
Od tego czasu wiele się zmieniło: konwencje społeczne, styl życia i wrażliwość estetyczna. Jednak przez ponad 80 lat produkty Boffi są synonimem innowacji i designu, wyznaczając standardy dla całego świata. To prawdziwy minimalizm we włoskim wydaniu. Prestiż i wiarygodność marki nabierają jeszcze większego znaczenia kiedy w 1990 roku dyrektorem kreatywnym zostaje główny projektant Piero Lissoni. Parę lat później Boffi łączy swoje siły z marką DePadova, aby stworzyć w pełni zintegrowaną platformę projektową: od kuchni i łazienek, po łóżka, meble tapicerowane, akcesoria i systemy przechowywania. Głównym celem tejże współpracy jest wspieranie włoskiego know-how na świecie.

Boffi | Depadova Group to relacja oparta na emocjach, spójny concept, który niezmiennie podkreśla swoją tożsamość jednocześnie wyprzedzając swoje czasy, …jak wszystko co nosi nazwe Boffi i Lissoni …

BOFFI
Marki
Sopot Boffi | Depadova

Al. Niepodległości 696/02
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Boffi | Depadova to multibrand dedykowany tej bezkompromisowej,  luksusowej marce i jej filozofii opartej emocjach, dotykowych wrażeniach i podkreślaniu swojej tożsamości. Tu nasze serce bije najmocniej ..

Iconic to również przestrzeń wypełniona klasykami designu od Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti czy współczesnymi projektami Piero Lissoni, Patricii Urquioli, Vincenta van Duysena …  znajdziecie je ofercie Living Divani, Cassiny, Tacchini, Fredericia Furniture, Fritz Hansen, Carl Hansen i wielu innych ..

Zapraszamy do obcowania z naszymi lifestylowymi wnętrzami wypełnionymi najlepszym designem, sztuką, inspirującym, wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem.

Sopot Vipp

Al. Niepodległości 696/01
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Vipp to monobrand poświęcony duńskiej marce Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Multidyscyplinarna marka, której założyciel, Holger Nielsen, w 1939r projektuje kultowy kosz na śmieci, rozpoczynając tym samym przygodę z szeroko pojętym wzornictwem opartym na opatentowanej przez markę stali nierdzewnej.

W 2009 kosz-ikona, zostaje przyjęty do stałej kolekcji architektury i wzornictwa Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)

Dziś Vipp to filozofia  ..hotele, kuchnie oraz kompletna kolekcja mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Zapraszamy do sopockiej przestrzeni Vippa , zaaranżowanej w formie duńskiego apartamentu, w którego sercu rozkwita gotowa do użytkowania kuchnia, wyposażona w ceramikę producenta , dostępną w showroomie „od ręki”.