TACCHINI

Istnieją historie opowiadane bezpośrednio przez przedmiot: udomowione materiały mówią o rękach, które je ukształtowały, kształt sugeruje innowacyjność technologiczną i kulturę doświadczenia, a historia firmy projektowej jest opowiadana w każdym z rozdziałów jej produkcji, jak cenne migawki z długiej opowieści, która jeszcze nie została napisana.
Każdy projekt jest miejscem spotkania doświadczenia i badań, oddania i emocji, a następnie wzbogacony o upływ czasu w miejscach, w których żyjemy, gdzie każdy z nas wchodzi w interakcję z własnymi doświadczeniami, w nieustannym przejściu między teraźniejszością a pamięcią.
Tacchini, od momentu założenia firmy przez Antonio w 1967 roku, kontynuuje tradycję rzemieślniczą właściwą dla miejsca jej powstania. Z biegiem lat, obok tej wartości, częścią misji firmy stały się zrównoważony rozwój, zasady Made in Italy i poszukiwanie jakości estetycznej. Współpracując z wieloma projektantami o międzynarodowej renomie, firma zrobiła kolejny krok w kierunku zaistnienia w branży meblarskiej.

TACCHINI
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.