TACCHINI

Istnieją historie opowiadane bezpośrednio przez przedmiot: udomowione materiały mówią o rękach, które je ukształtowały, kształt sugeruje innowacyjność technologiczną i kulturę doświadczenia, a historia firmy projektowej jest opowiadana w każdym z rozdziałów jej produkcji, jak cenne migawki z długiej opowieści, która jeszcze nie została napisana.
Każdy projekt jest miejscem spotkania doświadczenia i badań, oddania i emocji, a następnie wzbogacony o upływ czasu w miejscach, w których żyjemy, gdzie każdy z nas wchodzi w interakcję z własnymi doświadczeniami, w nieustannym przejściu między teraźniejszością a pamięcią.
Tacchini, od momentu założenia firmy przez Antonio w 1967 roku, kontynuuje tradycję rzemieślniczą właściwą dla miejsca jej powstania. Z biegiem lat, obok tej wartości, częścią misji firmy stały się zrównoważony rozwój, zasady Made in Italy i poszukiwanie jakości estetycznej. Współpracując z wieloma projektantami o międzynarodowej renomie, firma zrobiła kolejny krok w kierunku zaistnienia w branży meblarskiej.

TACCHINI
Marki
Sopot Boffi | Depadova

Al. Niepodległości 696/02
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Boffi | Depadova to multibrand dedykowany tej bezkompromisowej,  luksusowej marce i jej filozofii opartej emocjach, dotykowych wrażeniach i podkreślaniu swojej tożsamości. Tu nasze serce bije najmocniej ..

Iconic to również przestrzeń wypełniona klasykami designu od Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti czy współczesnymi projektami Piero Lissoni, Patricii Urquioli, Vincenta van Duysena …  znajdziecie je ofercie Living Divani, Cassiny, Tacchini, Fredericia Furniture, Fritz Hansen, Carl Hansen i wielu innych ..

Zapraszamy do obcowania z naszymi lifestylowymi wnętrzami wypełnionymi najlepszym designem, sztuką, inspirującym, wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem.

Sopot Vipp

Al. Niepodległości 696/01
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Vipp to monobrand poświęcony duńskiej marce Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Multidyscyplinarna marka, której założyciel, Holger Nielsen, w 1939r projektuje kultowy kosz na śmieci, rozpoczynając tym samym przygodę z szeroko pojętym wzornictwem opartym na opatentowanej przez markę stali nierdzewnej.

W 2009 kosz-ikona, zostaje przyjęty do stałej kolekcji architektury i wzornictwa Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)

Dziś Vipp to filozofia  ..hotele, kuchnie oraz kompletna kolekcja mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Zapraszamy do sopockiej przestrzeni Vippa , zaaranżowanej w formie duńskiego apartamentu, w którego sercu rozkwita gotowa do użytkowania kuchnia, wyposażona w ceramikę producenta , dostępną w showroomie „od ręki”.