„Good Design is unobtrusive.
Buy less, but better”

Historia ICONIC

Iconic zrodziło się z miłości, pasji i wrażliwości na piękno.

Pozostawanie w nieustannym zachwycie nad skandynawskim wzornictwem, włoską nonszalancją, czy pełnym emocji hiszpańskim designem znalazło swoje spełnienie w 2011 kiedy to powstała pracownia projektowa Interno, i ponownie w 2015 kiedy Showroom Wczasowa10 stał się jej naturalnym dopełnieniem.

Wraz z ewolucją, wzmocnieniem i ugruntowaniem pozycji obu marek na rynku i otwarciu kolejnego salonu dedykowanemu DePadova i MA/U w Gdańsku, Showroom Wczasowa 10 zmienia się w Iconic .. tells the story.

Filozofia

Dlaczego chcemy opowiadać historię, przekazywać filozofię i tradycję najlepszego światowego wzornictwa?

Wierzymy, że w dobie konsumpcjonizmu warto postawić na jakość, etyczną produkcją i historię produktu. 

Uważamy, że dobry design jest dyskretny, odporny na modę i trendy, wyczuwalny w dotyku. Posiada swoją filozofię i historię, wskrzesza unikalne rzemiosło.
Niesie za sobą misję, którą chcemy przekazać. 

Selekcja

W naszej ofercie znajdują się pozycje, które są lub zaraz staną się ikonami wzornictwa. 

Wybieramy dobrze zaprojektowane, przemyślane produkty, których autentyczność, wysmakowana prostota i miękkie linie sprawiają, że nie da się obok nich przejść obojętnie. 

O ich świetności świadczą też nazwiska stojących za nimi designerów: Piero Lissoni, GamFratesi, Vincent Van Duysen, Børge Mogensen, Patricia Urquiola, Piet Bon, Norm Architects, Vico Magistretti ..

Selekcja produktów z naszej oferty została zaplanowana tak, żeby umożliwiała stworzenie kompletnej przestrzeni. Wzbogaciliśmy ją też o sztukę, dzięki której wnętrze zyskuje tożsamość.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Gdańsk

ul. J. Lelewela 6/5
80-001 Gdańsk
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.

Strona wykorzystuje pliki cookies.