LIVING DIVANI

Perfekcyjne, harmonijne proporcje i poczucie dyskretnego luksusu to cechy wyróżniające firmę rodzinną Living Divani.
Od początku lat 70. firma podąża jasną ścieżką, prowadząc intensywny dialog ze współczesnym światem i stając się jednym z punktów orientacyjnych w krajobrazie designu.
Strategiczny jest sojusz z Piero Lissoni, który od 1988 roku pełni podwójną rolę dyrektora artystycznego i projektanta marki.
„Kiedy projektuję, wchodzę w interakcje z firmą, starając się w najlepszym razie wyrazić własnym językiem, jej konieczność”, mówi architekt, który w Living Divani połączył swój charakterystyczny styl oparty na dyskrecji i formalnej neutralności, lekkości i dynamice z wykalibrowanym, niezbędnym projektem, który łączy czystość linii i kształtów z ergonomią i wygodą.

LIVING DIVANI
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Sopot

Al. Niepodległości 696
(biurowiec N696, Ekolan)
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.