LIVING DIVANI

Perfekcyjne, harmonijne proporcje i poczucie dyskretnego luksusu to cechy wyróżniające firmę rodzinną Living Divani.
Od początku lat 70. firma podąża jasną ścieżką, prowadząc intensywny dialog ze współczesnym światem i stając się jednym z punktów orientacyjnych w krajobrazie designu.
Strategiczny jest sojusz z Piero Lissoni, który od 1988 roku pełni podwójną rolę dyrektora artystycznego i projektanta marki.
„Kiedy projektuję, wchodzę w interakcje z firmą, starając się w najlepszym razie wyrazić własnym językiem, jej konieczność”, mówi architekt, który w Living Divani połączył swój charakterystyczny styl oparty na dyskrecji i formalnej neutralności, lekkości i dynamice z wykalibrowanym, niezbędnym projektem, który łączy czystość linii i kształtów z ergonomią i wygodą.

LIVING DIVANI
Marki
Sopot Boffi | Depadova

Al. Niepodległości 696/02
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Boffi | Depadova to multibrand dedykowany tej bezkompromisowej,  luksusowej marce i jej filozofii opartej emocjach, dotykowych wrażeniach i podkreślaniu swojej tożsamości. Tu nasze serce bije najmocniej ..

Iconic to również przestrzeń wypełniona klasykami designu od Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti czy współczesnymi projektami Piero Lissoni, Patricii Urquioli, Vincenta van Duysena …  znajdziecie je ofercie Living Divani, Cassiny, Tacchini, Fredericia Furniture, Fritz Hansen, Carl Hansen i wielu innych ..

Zapraszamy do obcowania z naszymi lifestylowymi wnętrzami wypełnionymi najlepszym designem, sztuką, inspirującym, wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem.

Sopot Vipp

Al. Niepodległości 696/01
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Vipp to monobrand poświęcony duńskiej marce Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Multidyscyplinarna marka, której założyciel, Holger Nielsen, w 1939r projektuje kultowy kosz na śmieci, rozpoczynając tym samym przygodę z szeroko pojętym wzornictwem opartym na opatentowanej przez markę stali nierdzewnej.

W 2009 kosz-ikona, zostaje przyjęty do stałej kolekcji architektury i wzornictwa Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)

Dziś Vipp to filozofia  ..hotele, kuchnie oraz kompletna kolekcja mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Zapraszamy do sopockiej przestrzeni Vippa , zaaranżowanej w formie duńskiego apartamentu, w którego sercu rozkwita gotowa do użytkowania kuchnia, wyposażona w ceramikę producenta , dostępną w showroomie „od ręki”.