LIVING DIVANI

Perfekcyjne, harmonijne proporcje i poczucie dyskretnego luksusu to cechy wyróżniające firmę rodzinną Living Divani.
Od początku lat 70. firma podąża jasną ścieżką, prowadząc intensywny dialog ze współczesnym światem i stając się jednym z punktów orientacyjnych w krajobrazie designu.
Strategiczny jest sojusz z Piero Lissoni, który od 1988 roku pełni podwójną rolę dyrektora artystycznego i projektanta marki.
„Kiedy projektuję, wchodzę w interakcje z firmą, starając się w najlepszym razie wyrazić własnym językiem, jej konieczność”, mówi architekt, który w Living Divani połączył swój charakterystyczny styl oparty na dyskrecji i formalnej neutralności, lekkości i dynamice z wykalibrowanym, niezbędnym projektem, który łączy czystość linii i kształtów z ergonomią i wygodą.

LIVING DIVANI
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.