Noé Duchaufour- LawranceNoé Duchaufour-Lawrance to francuski projektant i architekt poruszający się w szerokim zakresie dyscyplin i materiałów, tworzący zunifikowany zbiór prac z narracją głęboko zakorzenioną w naturze.

Noé zdefiniował swój własny język za pomocą naturalnych kształtów, które są jednocześnie giętkie, organiczne, płynne i ustrukturyzowane.
Podwójna pasja do materiału i kształtu ucieleśniona przez dwuaspektowy tok studiów: przede wszystkim ukończenie kursu Rzeźby na Metalu (w Ecole Nationale Supérieure des Arts Appliqués et des Métiers d’Art), a następnie projektowanie na Uniwersytecie Art Decoratifs w Paryżu.
W odpowiedzi na kreatywne środowisko rodzinne (jego ojciec był rzeźbiarzem) Noé Duchaufour–Lawrance bardzo szybko wykazał się niezwykłym wyczuciem estetycznym.
W 2002 roku zrealizował pierwszy projekt – restaurację Sketch w Soho i w kolejnym roku założył własne studio projektowe.
Noe traktuje każdy projekt jako prawdziwą okazję do zdefiniowania własnej wartości estetycznej, do projektowania harmonijnych obiektów i obszarów w celu nawiązania emocjonalnej więzi z naturą.
W swojej karierze współpracował z największymi markami, takimi jak m.in. Saint Louis, Hermès, Ligne Roset, Cinna, Ceccotti collezioni, Tai Ping czy Bernhardt Design, a także z wieloma wystawami i instytucjami kulturalnymi.

W portfolio wystroju wnętrz, Noé posiada światowe realizacje, jak butiki dla Montblanc, salony Air France, wnętrza restauracji Ciel de Paris i London Sketch, a także prywatne rezydencje.