Sofy

Hołdujemy opinii, że forma i funkcja muszą iść w parze. Dlatego właśnie w naszej selekcji sof znajdują się meble wypoczynkowe pochodzące z najlepszych światowych fabryk, których filozofia i patrzenie na produkt i jego klasę są bliskie naszemu spojrzeniu na design.

Doskonałe proporcje, najwyższa jakość wykonania, ergonomiczny kształt, naturalne materiały płynnie łączone z nowinkami ze świata techniki i wyjątkowy komfort użytkowania to wspólny mianownik łączący wszystkie nasze propozycje. W ofercie znajduje się pełen przekrój mebli wypoczynkowych- od klasyków, ikon wzornictwa po nowoczesne sofy z funkcją spania, sofy modułowe czy leżanki. Szeroka gama kształtów, rozmiarów, tapicerek, wypełnień pozwala na stworzenie kompozycji dopasowanej do gustu i potrzeb swoich użytkowników.

Dopełnieniem kolekcji sof są inne meble tworzące niepowtarzalną atmosferę w salonie- fotele, pufy, stoliki kawowe, dywany ..

Zapraszamy do naszych showroomów w Gdańsku i Bydgoszczy, w których możecie przekonać się dlaczego zdecydowaliśmy się reprezentować: DePadova, Saba Italia, VIPP, Fredericia Furniture, Menu, Ivano Raedelli, Menu, Gubi, My Home Collection i innych.

Sofy
Meble