ZANOTTA

Zanotta wierzy w ideę domu opartego na wysokiej jakości i trwałych produktach, które chcemy traktować jak życiowych partnerów ..
Meble i akcesoria zdolne do budowania wzajemnych relacji. Produkty z duszą, które stając się częścią historii, znajdują swoją idealną przestrzeń.
Elementy kolekcji Zanotta zostały zaprojektowane tak, aby pasowały bez przynależności do stylu, wraz z innymi produktami poprzez rozwarstwienie doświadczeń i pasji, które charakteryzują każdy dom, czyniąc go wyjątkowym i tożsamym.

ZANOTTA

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.