SERAX

Serax, marka założona przez Serge i Axela Van Den Bossche- braci, w żyłach których płynie pasja do piękna, tworzy kolekcje mebli i akcesoriów wyjątkowych ze względu ich kształty, użyte materiały i styl.

Przedstawiciele marki podróżują po całym świecie, od Wietnamu przez Antwerpię do Portugalii w celu znalezienia rzemieślników, którzy będą w stanie wykonać produkt zgodnie z towarzysząca jego projektowi filozofią.

Wszystkie kolekcje producenta- od zastawy stołowej, szkła, doniczek przez meble po oświetlenie- mają duszę, charakter, sprzyjają aranżowaniu funkcjonalnych, przyjaznych przestrzeni.

Serax jest też numerem jeden wśród szefów kuchni odznaczonych gwiazdkami Michelin, którym dostarcza kreatywną porcelanę i ceramikę, podkreślającą świetność ich potraw.

W celu złożenia zamówienia, zapytania bądź indywidualnego rozwiązania na produkty z marki prosimy o kontakt na: info@iconicdesign.pl.

Sopot Boffi | Depadova

Al. Niepodległości 696/02
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Boffi | Depadova to multibrand dedykowany tej bezkompromisowej,  luksusowej marce i jej filozofii opartej emocjach, dotykowych wrażeniach i podkreślaniu swojej tożsamości. Tu nasze serce bije najmocniej ..

Iconic to również przestrzeń wypełniona klasykami designu od Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti czy współczesnymi projektami Piero Lissoni, Patricii Urquioli, Vincenta van Duysena …  znajdziecie je ofercie Living Divani, Cassiny, Tacchini, Fredericia Furniture, Fritz Hansen, Carl Hansen i wielu innych ..

Zapraszamy do obcowania z naszymi lifestylowymi wnętrzami wypełnionymi najlepszym designem, sztuką, inspirującym, wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem.

Sopot Vipp

Al. Niepodległości 696/01
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Showroom Vipp to monobrand poświęcony duńskiej marce Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Multidyscyplinarna marka, której założyciel, Holger Nielsen, w 1939r projektuje kultowy kosz na śmieci, rozpoczynając tym samym przygodę z szeroko pojętym wzornictwem opartym na opatentowanej przez markę stali nierdzewnej.

W 2009 kosz-ikona, zostaje przyjęty do stałej kolekcji architektury i wzornictwa Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)

Dziś Vipp to filozofia  ..hotele, kuchnie oraz kompletna kolekcja mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Zapraszamy do sopockiej przestrzeni Vippa , zaaranżowanej w formie duńskiego apartamentu, w którego sercu rozkwita gotowa do użytkowania kuchnia, wyposażona w ceramikę producenta , dostępną w showroomie „od ręki”.