SERAX

Serax, marka założona przez Serge i Axela Van Den Bossche- braci, w żyłach których płynie pasja do piękna, tworzy kolekcje mebli i akcesoriów wyjątkowych ze względu ich kształty, użyte materiały i styl.

Przedstawiciele marki podróżują po całym świecie, od Wietnamu przez Antwerpię do Portugalii w celu znalezienia rzemieślników, którzy będą w stanie wykonać produkt zgodnie z towarzysząca jego projektowi filozofią.

Wszystkie kolekcje producenta- od zastawy stołowej, szkła, doniczek przez meble po oświetlenie- mają duszę, charakter, sprzyjają aranżowaniu funkcjonalnych, przyjaznych przestrzeni.

Serax jest też numerem jeden wśród szefów kuchni odznaczonych gwiazdkami Michelin, którym dostarcza kreatywną porcelanę i ceramikę, podkreślającą świetność ich potraw.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.