SERAX

Serax, marka założona przez Serge i Axela Van Den Bossche- braci, w żyłach których płynie pasja do piękna, tworzy kolekcje mebli i akcesoriów wyjątkowych ze względu ich kształty, użyte materiały i styl.

Przedstawiciele marki podróżują po całym świecie, od Wietnamu przez Antwerpię do Portugalii w celu znalezienia rzemieślników, którzy będą w stanie wykonać produkt zgodnie z towarzysząca jego projektowi filozofią.

Wszystkie kolekcje producenta- od zastawy stołowej, szkła, doniczek przez meble po oświetlenie- mają duszę, charakter, sprzyjają aranżowaniu funkcjonalnych, przyjaznych przestrzeni.

Serax jest też numerem jeden wśród szefów kuchni odznaczonych gwiazdkami Michelin, którym dostarcza kreatywną porcelanę i ceramikę, podkreślającą świetność ich potraw.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Sopot

Al. Niepodległości 696
(biurowiec N696, Ekolan)
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.