ROOTS LIVING

Roots Living to fińska marka z indyjskimi korzeniami.
Ręcznie tkane kolekcje dywanów łączą prosty i elegancki nordycki design z naturalnymi materiałami w wybranych kolorach.

Podstawową wartością Roots Living jest upewnienie się, że produkcja odbywa się w etycznych warunkach, pod stałym nadzorem. Do tkania dywanów nie wykorzystuje się pracy dzieci, a pracownicy mają uczciwe zarobki i godziny pracy. Procent zysków wspiera lokalną szkołę w Mirzapur, która ma na celu dać dziewczynkom i chłopcom większą szansę na życie. Produkcja narzut jest również częścią projektu wspierającego samotne matki, które odrzucone przez społeczeństwo mają trudności ze znalezieniem pracy.

Roots Living czyni dobro!

Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.