MA/U

Założone w 2012 roku w Kopenhadze MA /U Studio specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych mebli, systemów i akcesoriów, które zapewniają elastyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb ich użytkowników. Projekty marki skupiają się na podstawowych formach, o czystym, liniowym stylu i geometrycznych kształtach, które tworzą bezpretensjonalną, ale efektowną kompozycję. Pozwalają na osiągnięcie maksymalnego efekt przy minimalnych środkach.

Dzięki połączeniu w 2017 roku z grupą Boffi | DePadova studio umiejętnie zintegrowało swoje skandynawskie korzenie z włoskim know-how i bezkompromisowymi standardami jakości, tworząc globalną markę projektową.

MA/U
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.