MA/U

Założone w 2012 roku w Kopenhadze MA /U Studio specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych mebli, systemów i akcesoriów, które zapewniają elastyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb ich użytkowników. Projekty marki skupiają się na podstawowych formach, o czystym, liniowym stylu i geometrycznych kształtach, które tworzą bezpretensjonalną, ale efektowną kompozycję. Pozwalają na osiągnięcie maksymalnego efekt przy minimalnych środkach.

Dzięki połączeniu w 2017 roku z grupą Boffi | DePadova studio umiejętnie zintegrowało swoje skandynawskie korzenie z włoskim know-how i bezkompromisowymi standardami jakości, tworząc globalną markę projektową.

MA/U
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Gdańsk

ul. J. Lelewela 6/5
80-001 Gdańsk
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.