LUCIE KAAS

Nasze kolekcje wędrują z północy na południe. Nasze produkty opierają się na tym, co lubimy, na naszych podróżach, interakcjach i nastrojach. Pracujemy z wszystkimi materiałami, narodowościami, trendami i okresami czasu.
Robimy ładne rzeczy, ale co ważniejsze, chcemy, aby nasze produkty dały do ​​myślenia. Wierzymy, że istnieją ważne historie do opowiedzenia, które przypominają nam o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Wierzymy, że design może komunikować się, informować i wpływać na nasze decyzje. Masz milion opcji, dzięki którym możesz stworzyć idealnie wyselekcjonowany dom, a może coś, co zrobiliśmy, będzie pasować. Jeśli nie, mamy nadzieję, że dowiesz się czegoś o ludziach i historiach, które przedstawiamy.

To jest Lucie Kaas.

LUCIE KAAS
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.