LUCIE KAAS

Nasze kolekcje wędrują z północy na południe. Nasze produkty opierają się na tym, co lubimy, na naszych podróżach, interakcjach i nastrojach. Pracujemy z wszystkimi materiałami, narodowościami, trendami i okresami czasu.
Robimy ładne rzeczy, ale co ważniejsze, chcemy, aby nasze produkty dały do ​​myślenia. Wierzymy, że istnieją ważne historie do opowiedzenia, które przypominają nam o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Wierzymy, że design może komunikować się, informować i wpływać na nasze decyzje. Masz milion opcji, dzięki którym możesz stworzyć idealnie wyselekcjonowany dom, a może coś, co zrobiliśmy, będzie pasować. Jeśli nie, mamy nadzieję, że dowiesz się czegoś o ludziach i historiach, które przedstawiamy.

To jest Lucie Kaas.

LUCIE KAAS
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Sopot

Al. Niepodległości 696
(biurowiec N696, Ekolan)
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.