GANDIABLASCO

Gandiablasco to marka, której kultura projektowania i produkcji oraz klasa wyrobów stały się wyznacznikiem działań luksusowej marki wnętrzarskiej na świecie.

Znana z nowatorskich rozwiązań pionierska firma z każdą premierą nowej kolekcji wprowadza wzornictwo mebli ogrodowych na wyższy poziom.

Od początku istnienia marki towarzyszy jej działaniom towarzyszy jeden cel: tworzenie projektów wykraczający poza mebel sam w sobie; znajdowanie rozwiązań, które posłużą do zbudowania inspirującego środowiska, do refleksji na temat sposobów życia i roli designu w świecie, w którym żyjemy, oraz relacji między osobami i przedmiotami.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.