GANDIABLASCO

Gandiablasco to marka, której kultura projektowania i produkcji oraz klasa wyrobów stały się wyznacznikiem działań luksusowej marki wnętrzarskiej na świecie.

Znana z nowatorskich rozwiązań pionierska firma z każdą premierą nowej kolekcji wprowadza wzornictwo mebli ogrodowych na wyższy poziom.

Od początku istnienia marki towarzyszy jej działaniom towarzyszy jeden cel: tworzenie projektów wykraczający poza mebel sam w sobie; znajdowanie rozwiązań, które posłużą do zbudowania inspirującego środowiska, do refleksji na temat sposobów życia i roli designu w świecie, w którym żyjemy, oraz relacji między osobami i przedmiotami.

Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Gdańsk

ul. J. Lelewela 6/5
80-001 Gdańsk
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.