GAN RUG

Gan jest rodzinną firmą działająca na rynku od ponad 4 dekad. Koncepcja aranżacji wnętrz według marki oparta na aranżowaniu przestrzeni ręcznie robionymi przedmiotami, z własną tożsamością, duszą.

Dywany Gan tworzą kompletne przestrzenie, definiują pomieszczenia dzięki swoim unikalnym kształtom i formatom. Wszystkie produkty marki wytwarzane są w Indiach przez doświadczonych rzemieślników przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien: bawełny, lnu, juty, jedwabiu i wełny. Wartość tego, co powstaje ręcznie, powoli, kawałek po kawałku, jest tym, co wyróżnia i definiuje produkty Gan.

GAN RUG
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.