GAN RUG

Gan jest rodzinną firmą działająca na rynku od ponad 4 dekad. Koncepcja aranżacji wnętrz według marki oparta na aranżowaniu przestrzeni ręcznie robionymi przedmiotami, z własną tożsamością, duszą.

Dywany Gan tworzą kompletne przestrzenie, definiują pomieszczenia dzięki swoim unikalnym kształtom i formatom. Wszystkie produkty marki wytwarzane są w Indiach przez doświadczonych rzemieślników przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien: bawełny, lnu, juty, jedwabiu i wełny. Wartość tego, co powstaje ręcznie, powoli, kawałek po kawałku, jest tym, co wyróżnia i definiuje produkty Gan.

GAN RUG
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Sopot

Al. Niepodległości 696
(biurowiec N696, Ekolan)
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.