BOMMA

To powstała w 2012 roku czeska marka nieustannie przenosząca tradycyjne czeskie rzemiosło szklarskie na coraz wyższe poziomy.

Firma każdego dnia wytwarza 6 ton wyrafinowanego, wyjątkowo przejrzystego kryształu. Zaawansowane technologicznie maszyny do precyzyjnego topienia i pomiaru pozwalają rzemieślnikom osiągnąć maksymalny potencjał ręcznego wykańczania i nieosiągalne w inny sposób dostosowanie i mieszanie kolorów.

Nacisk producenta na współczesne wzornictwo, wyjątkową jakość szkła i dopracowane detale zaprocentował zdobyciem wielu nagród i uzyskaniem w zaskakująco krótkim czasie uznania na międzynarodowej arenie wzornictwa.

BOMMA
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski showroom Iconic jest pierwszym i jedynym salonem w Polsce w ekspozycją kuchni VIPP. Poza ta ikoniczną duńską marką w ofercie showroomu znajdują się: Ivano Raedelli, Lambert&Fils, Gubi, Gandiablasco, Vibia, Cielo i inne.

Gdańsk

ul. J. Lelewela 6/5
80-001 Gdańsk
tel. 501 ­015 813

Wiodącymi markami w gdańskim showroomie są DePadova i MA/U. Ich oferta uzupełniona jest między innymi wyjątkowym oświetleniem Flos i produktami Kose Milano, Serax, Vipp, Menu, 101 Copenhagen.