ASTEP

Astep to firma projektowa, która łączy doświadczenie, wiedzę i perspektywę przyszłości z najnowszymi osiągnięciami technologii cyfrowych. Przyjmując to, co nowe, zachowując najwyższy szacunek dla tego, co było – łącząc pracę wielkich umysłów z przeszłości i wielkich umysłów teraźniejszości – marka dąży do rozwoju relacji między ludźmi a ich domami.
Nazwa „Astep” wskazuje na niezbędny ruch w niekończącej się podróży – podróży ewolucji. Wskazuje na naturalny, ale niezbędny ruch w kierunku stworzenia czegoś lepszego, bardziej treściwego, bardziej wartościowego, ponadczasowego…

ASTEP
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.