AGAPE

Historia Agape rozpoczęła się w 1973 roku i przeszła ponad 40 lat ewolucji w projektowaniu, architekturze, technologii i stylu życia, interpretując jedno z najbardziej wyjątkowych pomieszczeń w domu – łazienkę. Przestrzeń Agape osadzona jest w sercu domowego życia, łazienka została zaprojektowana tak, aby przetrwać w czasie i codziennie wywoływać głębokie doznania oraz emocje.

Linia Agape jest produkowana w całości we Włoszech z wysokiej jakości surowców, starannie dopracowanych detali oraz wydajnych i przyjaznych dla środowiska procesów produkcyjnych, co potwierdza certyfikat LEED.

AGAPE
Marki
Bydgoszcz

Chodkiewicza 19A
86-065 Bydgoszcz
tel. 575 ­666 570

Bydgoski Iconic to bogata oferta włoskich i skandynawskich marek. Jednak serce tej fantastycznej przestrzeni bije zdecydowanie dla duńskiej marki Vipp, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce.

Sopot

Al. Niepodległości 696
81-853 Sopot
tel. 501 ­015 813

Sopocki Iconic to dwa showroomy.

Jeden dedykowany duńskiej marce Vipp i ich ponadczasowej, stalowej kuchni.

Drugi – multibrand z ikonami designu od m.in. Cassina, Tacchini, Living Divani, zaaranżowany w formie apartamentu do zamieszkania, ze strefą dzienną i nocną od DePadova, z łazienką Boffi i garderobą MA/U studio. To lifestylowa przestrzeń wypełniona sztuką, inspirującym , wnętrzarskim albumem, letnim zapachem Acqua di Parma Home i modowym akcentem od Mle Collection.