Akcesoria

Akcesoria nadają wnętrzom charakter. Z szerokiego wachlarza dodatków w różnych stylach- industrialnym, minimalistycznym, rustykalnym, angielskim, etc. wybraliśmy te, w których wartość estetyczna idzie w parze z jakością i funkcjonalnością.

Lustra, obrazy, świeczniki, wazony, zegary, akcesoria kuchenne i łazienkowe czy wyszukane produkty pielęgnacyjne podkreślą osobowość ich użytkowników.

Akcesoria

Akcesoria i dodatki nadają wnętrzu sznyt. Dlatego w naszej selekcji obok tych najbardziej kultowych i wyrafinowanych znalazły się też te współczesne, tworzone z naturalnych materiałów, czasem surowe, geometryczne, innym razem nostalgiczne ..

To właśnie one: dywany, świeczniki, lustra, poduszki, wazony, zastawy stołowe, akcesoria kuchenne, dekoracje, odzwierciedlając charakter swoich użytkowników nadają przestrzeniom styl.

W naszej ofercie znajdziecie ceramikę Kose, industrialne projekty 101 Copenhagen i Buster&Punch, równie piękne co funkcjonalne akcesoria Menu, Vipp, Serax, Stelton, ikony wzornictwa od by Lassen i Gubi, dywany Gan i Roots Living i inne. 

Zapraszamy do naszych showroomów w Gdańsku i Bydgoszczy- czekają tu na Was produkty, które zachwycą Was designem, wysoką jakością, detalami i wysokimi walorami użytkowymi.