Architecture & Design, współpraca Iconic Design z Moderna Holding

Iconic Design podjął się niezwykle inspirującej współpracy z liderem na rynku inwestycji luksusowych – Moderną Holding. Wybór partnerów nie był przypadkowy, ponieważ oba podmioty mają ambicje bycia odważnym głosem w strefie szeroko pojętego projektowania i realizacji na najwyższym poziomie.

Myślą przewodnią projektu było pytanie – Jak stworzyć nowy wymiar realizacji pod klucz, który wyróżni się na rynku? Jak zaprojektować wnętrza, które nabiorą indywidualnego charakteru i zadowolą najbardziej wymagającego klienta?

W  odpowiedzi Moderna Holding, w swojej wyjątkowej inwestycji Scala, w centrum Gdańska, zaproponowała Modelem M – nowy standard wykończeń apartamentów w opcji pod klucz. Z niezwykle inspirującej współpracy powstały trzy wariacje oddające we wnętrzach szacunek do historii, miejsca i natury – Classic, Nordic, Elegant.

Classic – wytworny i przytulny, ponadczasowy charakter wnętrz.

Nordic – skandynawska funkcjonalna elegancja, pełna światła.

Elegant – nowoczesność, minimalistyczna prosta forma z dominantą bieli i czerni.

Moderna Holding postawiła na kompleksowe wykończenie apartamentów w duchu Superior Living , wychodząc do klienta z propozycją przestrzeni gotowej do zamieszkania.

Rolą Iconic Design  było uzupełnienie Modelu M o wartościowy, ponadczasowy design najbardziej wpływowych postaci światowego wzornictwa, jak : Borge Mogensena, Hansa J. Wegnera, Achillea Castiglioni, Vico Magistretti, Piero Lissoni, Vincenta Van Duysena, Gam Fratesi, Arne Jacobsena .. Do projektu wybraliśmy produkty, których autentyczność, wysmakowana prostota i miękkie linie sprawiają, że nie da się obok nich przejść obojętnie. To pozycje z naszej oferty, które są lub zaraz staną się ikonami wzornictwa. 

 

Więcej na temat wyposażenia w ramach Modelu M można dowiedzieć się na stronie dewelopera moderna.pl/model-m.